استایل, انتخاب لباس, دسته‌بندی نشده, راهنماها, سبک زندگی, مقالات, نکات و ترفندها

نکات مهم برای پوشیدن لباس یقه اسکی

نکات مهم برای پوشیدن لباس یقه اسکی

نکات مهم برای پوشیدن لباس یقه اسکی

لباسهای یقه اسکی، جزو لباس های خاص و شیک هستند که پوشیدن آنها هم برای خانمها و هم برای آقایان مناسب است. بیشتر افراد، لباسهای یقه اسکی خود را در فصل های سرد سال یعنی پاییز و زمستان می پوشند. در این نوشته، ناریسه به شما رموز جذابیت و شیک پوشی با لباسهای یقه اسکی را یاد می دهد. بعد از خواندن این مطلب، می توانید میزان شیک پوشی خود را چندین برابر کنید و در مهمانیها بدرخشید.

نکات مهم برای پوشیدن لباس یقه اسکی

 

چگونه لباس یقه اسکی خود را با دیگر لباسهایتان بپوشید؟ (به همراه ۱۲ نکته مهم برای پوشیدن لباس یقه اسکی)

این ۱۲ نکته، به شما کمک می کند با لباس یقه اسکی خود، جذاب تر شوید:

 1. اگر می خواهید ظاهر شما جذاب و با نمک شود، یقه اسکی هایی با رنگهای شاد و جذاب بخرید.
 2. اگر لباس یقه اسکی شما به رنگهای گرم و شاد است، لباس رویی آن را به رنگ خنثی و سرد انتخاب کنید. با انتخاب ۲ لباس متضاد، تیپ شما شیک تر و جوان پسندت خواهد شد.
 3. پوشیدن یقه اسکی با جلیقه های باز و یقه هفت، تیپی رسمی و جذاب به شما می بخشد.
 4. پوشیدن لباس یقه اسکی برای افرادی که هیکل درستی دارند توصیه نمی شود. هم چنین افرادی که گردن کوتاهی دارند، بهتر است لباس یقه اسکی نپوشند؛ زیرا گردن آنها را کوتاه تر نشان می دهد.
 5. لبس یقه اسکی را می توانید با سوئیشرتهای باز بپوشید. البته زیپ سوئیشرت را نبندید تا زیبایی یقه و لباس شما به خوبی نمایان شود. اگر حس می کنید گرمتان می شود، سوئیشرت نازک به تن کنید.نکات مهم برای پوشیدن لباس یقه اسکی
 6. خانمها می توانند لباس یقه اسکی خود را در جشنهای دوستانه و مراسم های غیر رسمی بپوند. ترکیب لباس یقه اسکی و دامن، شما را جان تر و جذاب تر می کند و کاری می کند که همه نگاه ها به سمت شما جلب شود. نکته ای که باید بدانید این است که به شما توصیه می کنیم لباس یقه اسکی خود را داخل دامن خود قرار دهید.
 7. شما می توانید بعد از پوشیدن لباس یقه هفت، شیک پوشی خود را با انتخاب کفش مناسب چند برابر کنید. کفش های پاشنه بلند، همراه خوبی برای لباس های یقه اسکی هستند. البته باید توجه کنید که رنگ کفش با رنگ لباستان همخوانی داشته باشد.
 8. طرفداران سبک کلاسیک و ساده پوشان عزیز، می توانند لباس یقه اسکی خود را با شلوار جین بپوشند تا ظاهری شیک و ساده داشته باشند. شما می توانید لباس یقه اسکی و شلوار جین را در جشن تولدها و مهمانی های خانوادگی بپوشید. راستی یادتان نرود که از این تیپ جذاب و جوانانه عکس بگیرید.
 9. اگر می خواهید ظاهر شما کمی از حالت سادگی دربیاید. می توانید اسکی های راه راه بپوشید. یقه اسکی های سفید راه راه جزو شیک ترین و زیباترین لباس ها هستند. البته یادتان باشد که روی یقه اسکی راه راه، کتی ساده و تکرنگ بپوشید.
 10. لباس یقه اسکی را می توانید با شلوار جین و کتان هم بپوشید. با پوشیدن جوراب شلواری و کفش پاشنه بلند، روحیه جذاب و شاد دخترانه خود را نشان می دهید.نکات مهم برای پوشیدن لباس یقه اسکی
 11. وقتی لباس یقه هفت می می پوشید، احتمالا به دنبال گردنبند و اکسسوری هستند. گردنبندهای بلند، بزرگ و چند لایه، انتخاب خوبی برای همراهی با لباس های یقه اسکی هستند. هم چنین می توانید از انگشترهای بزرگ و گوشواره های هماهنگ با گردنبندها استفاده کنید.
 12. وقتی لباس یقه هفت می پوشید، موهایتان را باید به چه شکل ببندید؟ هنگام پوشیدن لباس یقه هفت، می توانید موهای خود را دم اسبی ببندید یا آنها را ببافید. حتی می توانید موهای خود را به بالا شانه بزنید یا کمی آنها را فر کنید. هر مدلی که دوست دارید را روی موای خود پیاده سازی کنید؛ زیرا در هر صورت، شما زیبا و جذاب هستید.
نکات مهم برای انتخاب سوزن مناسب خیاطی
بخوانید

نکات مهم برای پوشیدن لباس یقه اسکی

در این نوشته، نکات مهم برای پوشیدن لباس یقه اسکی را خواندید و دانستید که چگونه می توانید لباس یقه اسکی را بپشوشید و جذاب تر شوید. از اینکه تا انتهای مطلب، ناریسه را همراهی کردید از شما ممنونیم.

در ناریسه می توانید نکات زیادی درباره انتخاب مدل لباس و رازهای شیک پوشی یاد بگیرید و بتوانید جذاب تر و زیباتر در جامعه ظاهر شوید. پس از شما می خواهیم دیگر مقالات وب سایت ناریسه را نیز مطالعه بفرمایید.

مرتبط با این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *