اکسسوری, مقالات, نکات و ترفندها

بهترین مدل های گوشواره مناسب با فرم صورت کدام است؟

بهترین مدل های گوشواره

بهترین مدل های گوشواره باید مناسب با فرم صورت انتخاب شوند. هر گوشواره ای برای یک چهره و ترکیب صورتی مناسب است. با در نظر گرفتن فرم و قالب صورت می توان گوشواره مناسب را انتخاب کرد.خانم های شیک پوش نه تنها در انتخاب لباس، که در انتخاب اکسسوری ها و تزئینات هم دقیق هستند .در این مطلب پیشنهاداتی برای انتخاب گوشواره با توجه به فرم صورت در نظر گرفته شده که انتخاب را ساده تر می کند.

بهترین مدل های گوشواره برای صورت بیضی

صورت های بیضی شکل در انتخاب گوشواره آزادی بیشتری دارند و از هر فرم و شکلی که بخواهند می توانند استفاده کنند. در واقع هر مدل گوشواره ای با صورت های بیضی شکل هماهنگی دارد. از این نعمت استفاده کنید و انواع گوشواره ها را در مجالس مختلف استفاده کنید.گوشواره های نگینی میخی یا آویزی، آویزی بلند ساده، حلقه ای،آویزی چلچراغی،آویزی اشکی شکل، آویزی مثلثی شکل همگی برای صورت بیضی ساخته شده اند.

بهترین مدل های گوشواره برای صورت گرد

با انتخاب گوشواره مناسب می توانید صورتتان را بلندتر نشان دهید و از حالت گرد خارج کنید. بهتر است گوشواره به گونه ای انتخاب شود که عرض صورت را بیشتر نکند. گوشواره های بلند و آویزهایی که تا زیر چانه ادامه دارند گزینه مناسب تری هستند آویزی زنجیری و بلند، چلچراغی باریک و نگینی آویز بلند با فرم صورت شما بسیار هماهنگ است.. برعکس گوشوارهای دایره ای و گرد، حجیم و عریض مناسب صورت گرد نیست.

بهترین مدل های گوشواره برای صورت کشیده

بهترین گوشواره ها برای فرم صورت کشیده، انواعی است که عرض صورت را بیشتر می کند. در واقع با این کار می توان از دید ظاهری بلندی صورت کم کرد و چهره را متعادل ساخت. بدیهی است گوشواره های بلند برای فرم صورت کشیده مناسب نیست. گوشواره های دکمه ای بزرگ، نگینی آویزی کوتاه و بزرگ، حلقه ای بزرگ، مربعی شکل، آویزی چلچراغی عریض را امتحان کنید تا تفاوت را ببینید.

بهترین مدل های گوشواره صورت قلبی شکل

این فرم صورت در قسمت چانه باریکتر است. بنابر این بهتر است از گوشواره هایی که در قسمت خط فک پهن تر است استفاده کنید. گوشواره های مثلثی و اشکی، بادبزنی شکل، حلقه ای، آویزی مثلثی، انتخاب خوبی برای فرم صورت قلبی شکل هستند. گوشواره های کوچک و دکمه ای موجب عریض تر کردن خط گونه می شوند و قسمت چانه را کوچکتر نشان می دهند بنابر این، از انداختن گوشواره های به این فرم خودداری کنید.

کسب درآمد از خیاطی در منزل
بخوانید

بهترین مدل های گوشواره برای صورت لوزی

فرم صورت لوزی می تواند از هر طرح گوشواره استفاده کند. گوشواره های نگینی میخی، آویزی مثلثی شکل، آویزی بلند ساده،آویزی چلچراغی، نگینی آویزی،آویزی اشکی شکل، حلقه ای با فرم صورت بیضی هماهنگی دارد. بهتر است از گوشواره های بسیار بلند استفاده نکنید تا طول صورت متعادل باقی بماند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *