اکسسوری, راهنماها, نکات و ترفندها

روش دوخت گیره سر به همراه الگوی دوخت

روش دوخت گیره سر به همراه الگوی دوخت

روش دوخت گیره سر به همراه الگوی دوخت

اگر صاحب دختر هستید، به شما پیشنهاد می کنیم این نوشته را تا انتها مطالعه کنید و روش درست کردن گیره سر در منزل را یاد بگیرید.

درست کردن گیره مو برای دختر بچه ها، شما را از خرید گیره سر بی نیاز می کند. هم چنین می توانید متناسب با لباس دختر خود، برای آنها گیره سر درست کنید.

در این نوشته، ناریسه به شما طرز دوخت گیره سر را آموزش می دهد. هم چنین الگوی دوخت این مدل گیره سر را برای شما قرار می دهیم. شما می توانید الگوی دوخت را دانلود کنید و بعد از قرار دادن آن روی پارچه، پارچه را برش بزنید.

روش دوخت گیره سر دخترانه به همراه الگوی دوخت

 

چگونه گیره سرهای دخترانه را در منزل درست کنید؟

الگوی دوخت این مدل گیره سر بسیار ساده است. شما می توانید این گیره ها را با پارچه های کتان، پارچه های پنبه ای و پارچه های چیت درست کنید. برای انتخاب رنگ و مدل پارچه این گیره ها محدودیتی نخواهید داشت.

شما می توانید این گیره سرها را در اندازه های مختلف درست کنید تا برای دختران در سنین مختلف مناسب باشد. اگر صاحب مزون یا فروشگاه پوشاک بچگانه هستید، می توانید این گیره ها را با پارچه ها درست کنید و به همراه لباس دخترانه، گیره ها را نیز بفروشید.

وسایل لازم برای دوختن گیره سر دخترانه

برای دوخت گیره سر دخترانه، به وسایل زیر نیاز خواهید داشت:

  • پارچه کتان یا پنبه ای
  • چرخ خیاطی
  • سوزن خیاطی
  • چسب حرارتی تفنگی
  • کلیپس کوچک، گیره کاغذ یا هر گونه گیره کوچک
  • قیچی
  • کاغذ
  • اتو
  • سوزن ته گرد

الگوی دوخت گیره سر دخترانه

الگوی این مدل گیره سر را در این قسمت مشاهده کنید:

Sweet Red Poppy Sailor Bow

پرینت الگو

ابتدا الگو را از طریق دستگاه پرینتر، پرینت بگیرید. اگر می خواهید گیره هایی با اندازه های مختلف بسازید، الگوی دوخت را در همه اندازه ها پرینت بگیرید.

روش دوخت گیره سر دخترانه به همراه الگوی دوخت

برش پارچه

پارچه را روی سطح صاف پهن کنید. الگو را روی پارچه قرار دهید و شروع به برش پارچه کنید. اگر می خواهید چندین گیره داشته باشید، چند لایه پارچه را قرار دهید و بعد پارچه را ببرید. این کار باعث صرفه جویی در زمان شما می شود. از سوزن ته گرد استفاده کنید تا الگو روی پارچه ثابت بایستد و تکان نخورد.

راهنمای لباس پوشیدن: با گردن کوتاه چه کنیم؟
بخوانید

حالا باید رنگ متناسب با پارچه را درون چرخ خیاطی قرار دهید و شروع به دوخت کنید. وقتی تکه ها را دوختید، باید آنها را به هم وصل کنید.

طرز دوخت گیره سر دخترانه با الگو

ویدئوی آموزش دوخت گیره سر دخترانه

چگونگی دوخت این مدل گیره سر را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید:

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *