Rate this post

کارشناسان و طراحان مد و زیبایی، با پیش بینی ترندهای سال جدید سعی در معرفی بهترین ترندهای لباس برای افراد شیک پوش دارند. نتیجه بررسی ها از دنیای مد نشان دهنده آن است که سال جدید همراه با ویژگی های رنگی بیشتری خواهد بود. این ویژگی های رنگی در طراحی لباس و سبک لباس پوشیدن به طور خاص تاثیرگذار است. با گذشت جند صباحی از سال ۲۰۱۸ ، معرفی ترندهای لباس کار چندان دشواری نیست. کافیست به مجلات مد و طراحی لباس نگاهی داشته باشیم تا با ترندهای برتر امسال آشنا شویم. در سال ۲۰۱۸ ترند رنگ ها بیشتر دیده می شود.  با ترندهای لباس ۲۰۱۸ در ادامه بیشتر آشنا می شویم.

سبک لباس پوشیدن، امری شخصی است که به طور کامل با مد در ارتباط نیست. برخی از سبک های طراحی در منطقه ای خاص و در دوره مشخصی، بیشترین کاربرد را دارند و برخی از سبک ها مناسب همه دوره ها هستند. سبک لباس پوشیدن علاوه بر مد، وابسته به سبک و استایل هر فرد است و می تواند کاملا در تضاد با علاقه عمومی باشد. بدیهی است افراد شیک پوش نهایت دقت را در انتخاب لباس از بین ترندهای جدید انجام می دهند و سبک خاصی را دنبال می کنند. در این مطلب” ناریسه“جدیدترین ترندهای لباس ۲۰۱۸ را برای علاقه مندان معرفی می کند. طبیعی است که معرفی این ترند ها به معنی رها کردن ترندهای قبلی نیست ولی می تواند ایده های خوبی را در بر داشته باشد.

مهم‌ترین ترندهای لباس 2018
http://mag.nariseh.com

ترندهای لباس ۲۰۱۸ لباس جین تیره

جین همچنان پیشرو در عرصه مد و لباس است. امسال جین تیره ترند شده جین سرمه ای، مشکی، آبی تیره بیش از جین رنگ روشن در طراحی ها دیده می شود. جین تیره سبک کلاسیک و موقری را به همراه راحتی داعی می کند. ست کردن شلوار جین تیره با انواع لباس های محیط کار و حتی رسمی امکان پذیر است و بر خلاف جین روشن می توان از جین تیره در محیط های اداری هم استفاده کرد. البته این ترند نمی تواند از قدرت جین روشن کم کند. شلوار جین روشن همچنان بهترین انتخاب برای محیط های غیر رسمی است. البته انتخاب لباس مناسب با جین های روشن اندکی دشوارتر است.

بنفش و تن صورتی ترند سال

از مهم‌ترین ترندهای لباس ۲۰۱۸ ترند رنگ ها هستند. بنفش پر رنگ Ultra Violet ، بنفش زعفرانی Spring Crocus ، صورتی لاوندر Pink Lavender ، ترند رنگی امسال هستند. طبق پیش بینی تیم ببرو بدوز این ترند رنگی نمی تواند مدتی طولانی باقی بماند و به زودی از لباس ها حذف می شود. استفاده از رنگ بنفش به عنوان رنگ زمینه، محدودیت های زیادی را در استفاده از سایر اکسسوری ها ایجاد می کند. تلفیق رنگ صورتی با بنفش طیف رنگی مناسب تری است و ظرافت بیشتری دارد. صورتی و بنفش پر رنگ همانند دو رنگ متضاد سیاه و سفید در کنار یکدیگر هماهنگی دارند و جذابیت بیشتری را به وجود می آورند.

رنگ گلبهی BLOOMING DAHLIA که از ترندهای لباس محبوب سال پیش است همچنان در سال جدید هم روی بورس است. پیش بینی می شود این رنگ جذاب در تابستان بیشتر در طراحی ها دیده شود. رنگ گلبهی از رنگ های گرم است که در چرخه رنگ نقطه مقابل بنفش سرد قرار دارد . هماهنگی و ترکیب این دو رنگ در لباس فوق العاده زیبا و دوست داشتنی است.

ترندهای لباس ریش ریش

در دهه ۱۹۲۰ پر و ریشه های لباس بسیار مد بودند ولی در این سال ها کمتر مورد توجه طراحان قرار گرفته اند. از اواخر سال گذشته نشانه هایی از بازگشت به دوران لباس های ریش ریش دیده شد و هم اکنون این ترند در لباس های جدید هم به زیبایی کار می شود. از ترندهای لباس ۲۰۱۸ لبه های ریشه دار در بالاتنه به همراه دامن یا شلوار جین است که طرفدارهای زیادی هم پیدا کرده است. در واقع ریش ریش در حاشیه ترند غالب است.

دامن راسته مد سال ۲۰۱۸

پیش بینی می شود دوران دامن های راسته در سال جدید یکبار دیگر شروع شده است. امسال شاهد طراحی دامن های راسته تا روی زانو هستیم که در رنگ های مختلف و برای استفاده روزمره با الگوی اختصاصی طراحی شده اند. تنوع رنگ و جنس دامن های ۲۰۱۸ جذابیت بیشتری از راسته های قدیمی و خسته کننده دارند. دامن راسته را با انواع بلوز دکمه دار، بلوز مجلسی، تیشرت، ژاکت و لباس های زیپ دار می توان ست کرد. در زمستان با پوشیدن دامن موهر راسته و یک پلیور زیپ دار استایل شیک و زیبایی خواهید داشت.

ترندهای اکسسوری لباس

ترندهای لباس شامل اکسسسوری ها هم هستند. بدون اکسسوری مناسب، سبک لباس پوشیدن کامل نیست. امسال کیف های کمری جای کیف های قدیمی را گرفته اند. طراحی های متنوع، ظریف و متفاوتی را می توان در کیف های کمری زنانه دید که با هر سبکی هماهنگی دارد. بر خلاف سال های قبل کیف های کمری اسپرت تنها انتخاب خانم ها نیستند و تنوع در این زمینه بیشتر شده است. کیف های کمری ظریف با رنگ های شاد و گلدار، جنس های ظریف و متفاوت برای هر موقعیتی مناسب هستند. حتی می توان این کیف های جدید را با لباس های مهمانی و مجلسی هم ست کرد.

کفش ها هم در ترندهای لباس ۲۰۱۸ کمی متفاوت هستند. کفش های پاشنه گربه ای بین ۵ تا ۷ سانتی متر با حالتی ظریف جایگزین کفش های پاشنه بلوکی ترند ۲۰۱۷ شده اند که بسیار دور از ذهن بود. تصور فراموشی کفش های راحت و زیبای پاشنه بلوکی کمی دشوار است ولی علاقه مندان به دنیای مد و فشن از مدت ها پیش با این کفش ها خداحافظی کرده اند. این یکی از تغییرات حیرت انگیز در سبک لباس و استفاده از اکسسوری های ۲۰۱۸ است که کمتر قابل پیش بینی بود. به نظر می رسد نشان دادن ظرافت های زنانه در اکسسوری ها با آغاز سال جدید بیشتر شده است.

باید منتظر ترندهای لباس ۹۷ هم در بین طرفداران مد باشیم. چند روزی بیشتر به پایان سال ۹۶ باقی نمانده و از هم اکنون طراحی های متفاوتی در ویترین ها دیده می شود. آیا شما تابع مد و طرح های جدید هستید یا به راحتی لباس اهمیت می دهید؟ به نظرتان ترند های لباس ۹۷ چه سبکی دارند؟

این مطالب را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *