سوالات متداول

در اینجا تعدادی از سوالات متداول و پرتکرار خریداران ناریسه را گرد آورده ایم. پیشنهاد می‌کنیم که در صورتی که سوالی در مورد ناریسه، الگوهای خیاطی یا خرید از ناریسه دارید، سوالات زیر را مطالعه فرمایید.

ما یک گروه طراح لباس و کارآفرین هستیم با پس زمینه خیاطی، که به خیاطی عشق می‌ورزیم. ما به شما کمک خواهیم کرد تا خیاطی را یاد بگیرید و از آن استفاده کنید. شما حتی می‌توانید کسب و کاری پولساز بر پایه‌ی آن برای خود راه اندازی کنید.

شما از ناریسه می‌توانید الگوهای خیاطی مورد نیازتان، جزوه‌های رایگان یا اختصاصی ناریسه و آموزش‌هایی که کسب و کار شما را رونق می‌بخشند را تهیه کنید.

الگوهای خیاطی به صورت کاغذهای رُل شده‌ی بزرگ، بر روی با کیفیت‌ترین کاغذهای نقشه‌کشی خدمتتان ارسال می‌گردد.

تمامی الگوهای ناریسه به صورت پلات شده و کاملا چاپی خدمت خریداران محترم ارسال می‌گردد.

در قسمت فروشگاه محصولاتی که مد نظر دارید را به سبد خود اضافه کنید. اطلاعات ارسال را انتخاب کنید و روش پرداخت خود را انتخاب کنید.

در حال حاضر پرداخت تنها از طریق درگاه‌های امن بانکی، یا به صورت کارت به کارت قابل انجام است. اما به زودی برای کلیه خریداران محترم، امکان پرداخت در محل نیز فراهم می‌گردد.

تمامی سفارشات در بسته بندی‌های ضدضربه، در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ارسال خواهد شد. الگوها برای شهر تهران توسط پیک موتوری و برای سایر خریداران گرامی از سایر شهرها، توسط پست ارسال خواهد شد.

در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، خوشحال می‌شویم که پاسخگوی سوال شما باشیم.
لطفا در صورت تمایل از طریق چت آنلاین وب سایت ناریسه، و یا صفحه تماس با ما سوال خود را ارسال فرمایید.