انتخاب لباس, راهنماها, مقالات

عروس خانم های با سلیقه لباس عروس خود را انتخاب کنید!

انتخاب لباس عروس

لباس عروس مهم ترین لباس برای هر خانمی است. این لباس باید شیک و مطابق مد روز باشد. انتخاب لباس عروس کار ساده ای نیست و باید علاوه بر زیبایی معیارهای دیگری را هم در نظر گرفت. در این مطلب نکات ضروری انتخاب لباس عروس یادآوری می شود.

 

معیار انتخاب لباس عروس

انتخاب لباس عروس با طرح مناسب

عروس خانم های قد کوتاه می توانند با طرح های عمودی ، یقه ایستاده وآستین بلند، قد خود را بلندتر نشان دهند این افراد باید از طرح های لباس عروس که دارای دامن های بسیار بزرگ است دوری کنند تا جذابیت بیشتری داشته باشند.

انتخاب لباس عروس با کفش عروسی

لباس عروس با کفش پاشنه بلند پوشیده می شود بنابر این در هنگام پرو لباس عروس ، باید کفش عروسی خود را همراه داشته باشید. اندازه و بلندی دامن با توجه به پاشنه کفش تنظیم می شود.

محبوب ترین لباس عروس مدل پرنسسی

یکی از زیباترین مدل های لباس عروس که در بین خانم های جوان بسیار طرفدار پیدا کرده، مدل پرنسسی است. لباس عروس مدل پرنسسی دارای دامن خیلی پف دار زیبایی است که برازنده عروس خانم های قد بلند است. این دامن پف دار زیبا، قد را کوتاه تر از آن چیزی که هست نشان می دهد و مناسب افراد قد کوتاه نیست.

انتخاب لباس عروس از روی ژورنال

ژورنال ها و بورداهای عروس، جدیدترین و شیک ترین الگوها را عرضه می کنند. این لباس ها با توجه به اندام مانکن ها دوخته شده و بسیار جذاب دیده می شود. در انتخاب لباس عروس باید الگوی اختصاصی خود را داشته باشید. انتخاب لباس عروس از روی ژورنال کار درستی نیست! لباس باید با توجه به نقاط ضعف و قوت اندام طراحی شود تا چشم ها را خیره کند.

لباس عروس دنباله دار

بهترین قسمت لباس عروس دنباله آن است. اغلب عروس خانم ها دنباله لباس عروس را می پسندند ولی با آن مشکل دارند. دنباله لباس در فضای باز به زودی کثیف می شود و مناسب فضای سالن نیست. با انتخاب لباس هایی که دنباله آن جدا می شود می توانید از لباس عروس دو منظوره خود استفاده کنید.

لباس عروس برای افراد لاغر اندام

عروس خانم های لاغر اندام با پوشیدن لباس عروس جذب، اندام زیباتری خواهند داشت! لباس عروس مدل ماهی که در بالاتنه تنگ و از زانوها شبیه دم ماهی است به این افراد پیشنهاد می شود.

چگونه زیپ بدوزید؟ به همراه فیلم آموزشی از تمام مراحل دوخت زیپ
بخوانید

انتخاب لباس عروس برای اندام های چاق

الگوهای لباس عروس، دکلته، یقه قلبی شکل و دارای برش هایی در قسمت کمر، بهترین انتخاب برای عروس خانم های دارای اضافه وزن می باشند. این الگوها اندام را شکیل تر نشان می دهند.
برای عروس خانم هایی که در قسمت بالاتنه اضافه وزن دارند نیز لباس های بدون آستین و یقه هفت انتخاب هوشمندانه ای است. بهتر است قسمت دامن دارای طرح های شلوغ باشد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *