Nariseh وب سایت لوازم خیاطی - الگو -و طراحی لباس ناریسه

قوانین بازگشت محصول و باز پس‌گیری کالا

در ناریسه ما می‌کوشیم که هرچه بیشتر و بهتر خیاطان و طراحان لباس بتوانند با آسودگی خاطر اقدام به خرید و فروش کنند. لذا برهمین اساس و برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان، قبل از خرید کالاها، در حین خرید و پس از خرید کالاها و با باز پس گیری کالا و خدمات مانند این، همواره تلاش خواهیم کرد تا تجربه ی خرید و پیشرفت دادن کسب و کارتان اولویت اولمان باشد. لذا شرایط زیر را جهت بازپس گیری کالاها در نظر گرفتیم و تلاش نمودیم حتی‌المقدور این شرایط را ساده و عملی برای مشتریانمان تدوین کنیم.

وضعیت تحویل کالاها جهت باز پس گیری کالا چگونه باید باشد؟

– الگوهای خیاطی درون پکیج ارسال شده به صورت باز نشده قرار گرفته باشند.
– انواع لوازم خیاطی در صورت داشتن پکیجیگ اختصاصی به صورت پلمب بوده، در غیر اینصورت بدون شکستگی یا اثرات مستعمل بودن تحویل شوند.
– انواع محصولات آنلاین، در صورتیکه تا آن لحظه دانلود نشده باشند قابل استرداد یا تعویض با محصول دیگری هستند.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، خریدار می‌تواند هرچه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارش ناریسه (شماره تلفن ۸۵۹۱ ۲۸۴۲ ۰۲۱ – داخلی شماره ۳) اطلاع دهد.
– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش ناریسه، جهت باز پس گیری کالا اطلاع دهد. در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.
– لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
– در صورت انصراف از خرید، تمامی مبلغ کالا، منهای هزینه ارسال آن به صورت کامل خدمت خریدار محترم کالا تقدیم خواهد شد.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

– آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به بخش خدمات پس از فروش وب‌سایت ناریسه اطلاع داده شود.
– با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد تمامی مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و وب‌سایت ناریسه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

به این منظور لازم است کارتن یا پکیج اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ناریسه بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
– کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که خریدار تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش ناریسه ارسال شود.
– در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه تحویل قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به ناریسه بازگردانده شود.

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی جهت باز پس گیری کالا با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش ناریسه تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش ناریسه جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.
– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن، پکیج یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
– تنها فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.
اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

– در صورتی که ساکن شهرهایی غیر از تهران هستید، باز پس گیری کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و وب سایت ناریسه تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست براساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.
– اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با ناریسه تماس بگیرید.
– از نوشتن آدرس روی پکیج اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، پکیج اصلی محصول را درون کارتن یا بسته بندی دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
– بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.
استان تهران – شهر تهران – صندوق پستی: ۴۷۵۵۳ – ۱۹۵۵۷

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

– درصورتیکه ایراد، آسیب دیدگی و یا وجود مغایرت فنی به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ناریسه برسد، هزینه‌های ارسال به عهده وب سایت ناریسه است.
– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به وب سایت ناریسه ارسال شود.
– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان وب‌سایت ناریسه، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست باز پس گیری کالا چگونه خواهد بود؟

– کارشناسان خدمات پس از فروش ناریسه ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان پس از فروش ناریسه تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند و یا هزینه کالای خود را تماما دریافت کند.
بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، ناریسه تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
– – پس از دریافت و پذیرش کالا توسط کارشناسان ناریسه ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.
– از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش ناریسه است.

درخواست باز پس گیری کالا خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

با شماره تلفن ۸۵۹۱ ۲۸۴۲ – ۰۲۱ داخلی شماره ۴ خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
و یا پیام خود را در صفحه تماس با ما برای خدمات پس از فروش ارسال کنید.

Alireza Amirifallah - علیرضا امیری فلاح -موسس استارت آپ ناریسه
در این مسیر همراهتان هستیم

توجه اصلی وب‌سایت ناریسه همواره رضایت مشتریان و خریداران خود خواهد بود. در صورتیکه به هر نحوی شرایط شما مطابق با شرایط فوق نبود، مشکل خود را با بخش خدمات پس از فروش ناریسه مطرح نمایید تا در صورت امکان با در نظر گرفتن شرایط، باز هم بتوانیم یاری‌گر شما باشیم

علیرضا امیری فلاح – موسس ناریسه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *