استایل, انتخاب لباس, دسته‌بندی نشده, راهنماها, مقالات, نکات و ترفندها

پوشیدن لباس مدل ماهی به چه کسانی توصیه می شود؟

پوشیدن لباس مدل ماهی به چه کسانی توصیه می شود؟

پوشیدن لباس مدل ماهی به چه کسانی توصیه می شود؟ + نکات مهم برای انتخاب لباس مدل ماهی

یکی از سبکهای زیبا و منحصر به فرد، لباس با مدل ماهی است. این لباس، طرفداران زیادی دارد و جزو لباسهای مجلل و بی نظیر به شمار می رود. پوشیدن این لباس، ظاهر شما را خاص و فانتزی می کند.

در این نوشته از مجله ناریسه، می خواهیم درباره این مدل لباس با شما بیشتر صحبت کنیم. آیا می دانید که پوشیدن لباس مدل ماهی به چه کسانی توصیه می شود؟

پوشیدن لباس مدل ماهی به چه کسانی توصیه می شود؟

لباس مدل ماهی چیست؟

لباس مدل ماهی به لباس پری دریایی نیز شهرت دارد. بالاتنه این لباس، شبیه به پیراهنهای معمولی، دکلته، آستین حلقه ای یا آستین بلند است؛ اما در پایین تنه آن تفاوتهایی را مشاهده خواهید کرد. سرتاسر لباس مدل ماهی به بدن چسپیده است؛ اما زمانی که به زانوی فرد می رسد، گشاد می شود. به همین دلیل، با پوشیدن لباس مدل ماهی، ظاهر فرد شبیه به پری دریایی خواهد شد. لباس مدل ماهی می تواند دنباله دار هم باشد.

پوشیدن لباس مدل ماهی به چه کسانی توصیه می شود؟

پوشیدن لباس مدل ماهی به چه کسانی توصیه می شود؟

اکثر افراد می توانند این مدل لباس زیبا و خاص را بپوشند؛ زیرا به خوبی ایرادات اندامی را می پوشاند.

لباس مدل ماهی روی شکم، پهلوها و باسن فرد تمرکز خاصی دارد. شاید الان فکر کنید که افرادی که شکم و پهلو دارند یا باسن آنها بزرگ است نمی توانند این مدل پیراهن ها را بپوشند؛ اما اینطور نیست! افرادی که در این قسمتها تناسب ندارند، با پوشیدن لباس مدل ماهی می توانند ایرادات بدنشان را بپوشانند.

اگر جزو افرادی هستید که پاها و باسنشان کوچک است، در انتخاب لباس مدل ماهی شک نکنید؛ زیرا این مدل لباس، پایین تنه شما را برجسته تر نشان می دهد.

 

پوشیدن لباس مدل ماهی به چه کسانی توصیه می شود؟

برای انتخاب لباس مدل ماهی باید به چه مواردی توجه کنید؟

اگر قصد خرید لباس با مدل ماهی را دارید، به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • به جنس پارچه لباس توجه کنید. برای دوخت لباسهای مدل ماهی، از پارچه هایی مانند شیفون، ساتن و سیلک استفاده می شود. در هنگام انتخاب پیراهن مدل ماهی خود، به جنس لباس توجه کنید و با توجه به سلیقه خودتان خرید کنید.
  • به عرض دامن لباس توجه کنید. این موضوع برای افراد قدبلند بسیار مهم است. لباسی بپوشید که دامن آن کمی پف داشته باشد و عرض آن زیاد باشد؛ زیرا متناسب تر نشان داده خواهید شد. اگر دامن شما باریک باشد، اندام شما صاف و دراز نشان داده می شود!
  • یادتان باشد که برای نشستن، بلند شدن، رقصیدن و راه رفتن با لباس مدل ماهی باید مراقب باشید و از حرکات شدید و بیش از حد خودداری کنید. پوشیدن لباس مدل ماهی، به معنای پذیرش یک سری محدودیت ها است و شما باید بعد از پوشیدن این مدل لباس، به آرامی راه بروید و حرکت کنید تا به دوخت لباس آسیب نزنید.
  • اگر بالاتنه ظریفی دارید، لباسی را انتخاب کنید که قسمت بالاتنه آن کار شده باشد. معمولا پیراهنهای مدل ماهی با تنوع زیاد در طرح و ظاهر دوخته می شوند. اگر بالاتنه شما ظریف است؛ یعنی سینه هایی کم حجم و شانه هایی کوچک دارید، به سراغ پیراهنهایی بروید که در قسمت بالاتنه آنها مرواریددوزی و سنگ دوزی شده است. با این کار، حواس بیننده را از کوچک بودن این قسمتها پرت خواهید کرد.
  • به بلندی پیراهن توجه کنید. قشنگی لباس مدل ماهی زمانی بیشتر می شود که مقداری از آن روی زمین کشیده شود. شما باید با توجه به قدتان، به بلندی پیراهن توجه کنید. اگر برایتان امکان دارد، کفشی که می خواهید در مراسم پایتان کنید را نیز با خود ببرید و در هنگام پرو لباس، کفشتان را هم بپوشید.
  • به پوشیده بودن لباس توجه داشته باشید. همانطور که گفتیم، لباس مدل ماهی هم می تواند با آستین باشد و هم بدون آستین. این موضوع به سلیقه شما بستگی دارد. اگر می خواهید یک لباس پوشیده داشته باشید، از خیاط بخواهید که به لباس شما آستین بدوزد.
  • اگر می خواهید به قسمت پهلو و کمر خود جلوه بیشتری بدهید، از کمربند روی پیراهنتان استفاده کنید. این کمربندها را می توانید به لباستان بدوزید یا کمربند زینتی آماده را روی لباستان ببندید.
  • می توانید به پیراهن مدل ماهی خود تور هم اضافه کنید. بسیاری از افراد، برای انتخاب لباس عروس خود، مدل ماهی را انتخاب می کنند. این موضوع را در لباس عروسهای اروپایی مشاهده می کنید. پیراهن های مدل ماهی این قابلیت را دارند که به آنها تور اضافه کنید.
جایگاه کفش تخت در دنیای مد
بخوانید

پوشیدن لباس مدل ماهی به چه کسانی توصیه می شود؟

حالا شما به خوبی می دانید که پوشیدن لباس مدل ماهی به چه کسانی توصیه می شود؟ و در هنگام خرید لباس مدل ماهی باید به چه نکاتی توجه کنید؟ از اینکه تا انتهای این نوشته با ناریسه همراه بودید از شما متشکریم.

در نوشته های بعدی، روشهای دوخت پیراهن مدل ماهی را به شما آموزش می دهیم.

لطفا با وب سایت ناریسه همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *