آموزش, آموزش خیاطی, آموزش ویدئویی, محتواهای ویدئویی, مقالات

آموزش دوخت پیراهن مدل ماهی همراه با فیلم

الگوی لباس

آموزش دوخت پیراهن مدل ماهی

در نوشته قبلی وب سایت ناریسه، درباره نکات مهم در هنگام انتخاب و پوشیدن پیراهن مدل ماهی با شما صحبت کردیم. لینک این نوشته را در همین مطلب قرار می دهیم تا در صورت دلخواه، بتوانید آن را مطالعه کنید.

گفتیم که پوشیدن لباس مدل ماهی باعث پنهان شدن ایرادات اندامی افراد می شود. این مدل لباس برای افرادی که ران و باسن چاقی دارند یا شکم و پهلوی آنها بزرگ است کاربردی و مناسب خواهد بود.

شاید شما هم علاقه داشته باشید که لباسی با مدل زیبای ماهی داشته باشید. در این صورت، از شما می خواهیم در این نوشته با ما همراه باشید.

آموزش دوخت لباس مدل ماهی

آموزش دوخت پیراهن مدل ماهی به همراه فیلم

برای اینکه بهتر به روش دوخت پیراهن مدل ماهی پی ببرید، ما یک فیلم آموزشی برای شما آماده کرده ایم. فردی که در این ویدئو مشاهده می کنید، خیاطی ماهر است که تمام نکات مهم برای دوخت پیراهن مدل ماهی را به شما آموزش می دهد. این فیلم را چندین بار مشاهده کنید تا بتوانید تمام نکات مهم دوخت پیراهن مدل ماهی را به خوبی یاد بگیرید.

همانطور که در این فیلم آموزشی مشاهده کردید، دوخت لباس با مدل ماهی کار سختی نیست. حتی می توانید بدون داشتن الگو از پس این کار برآیید؛ اما ما به مبتدیان توصیه می کنیم که کار دوختشان را حتما از روی الگو پیش ببرند.

آموزش دوخت لباس مدل ماهی

نوع پارچه مناسب برای دوخت لباس با مدل ماهی چیست؟

بهترین پارچه برای دوخت این مدل لباس، پارچه های ساتن، سیلک و شیفون است. برای رنگ لباس هم باید به سلیقه خودتان توجه کنید. پارچه هایی که رنگ روشنی دارند، برای دوختن لباس مدل ماهی بسیار مناسب هستند و باعث می شوند که لباسی زیبا و خیره کننده برای خودتان آماده کنید.

خلاقیت به خرج دهید!

یکی از مزایای خیاطی این است که شما می توانید خلاقیت به خرج دهید و با توجه به سلیقه خودتان لباستان را زیباتر کنید؛ مثلا می توانید روی لباستان سنگ دوزی یا مروارید دوزی کنید یا از کمربندهای تزئینی استفاده کنید. پیراهن مدل ماهی را هم می توانید با کفش پاشنه بلند و هم با کفش پاشنه تخت بپوشید؛ البته جذابیت این لباس با کفش پاشنه بلند بیشتر می شود.

اصول رنگ شناسی
بخوانید

از اینکه تا انتهای این نوشته با وب سایت ناریسه همراه بودید از شما متشکریم. ما در ناریسه تمام نکات مهم برای دوخت لباس و الگوی خیاطی را قرار خواهیم داد؛ پس اگر به خیاطی کردن علاقه دارید با ما همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *